Women's Run - DZIEŃ SPORTU I REKREACJI

Women's Run DZIEŃ SPORTU I REKREACJI na Ursynowie

 

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ursynowa i całej Warszawy na Dzień Sportu i Rekreacji, które organizowany jest w dn. 16 czerwca 2018 na terenie Centrum Handlowego Ursynów.

 

Wydarzenie jest częścią realizowanego wspólnie z Centrum Handlowym Ursynów oraz przy udziale Urzędu Dzielnicy Ursynów, kierowanego do mieszkańców Warszawy programu Women's Run & More, promującego aktywność fizyczną i zdrowy styl życia.

 

Celem Dnia Sportu i Rekreacji jest budowanie świadomości potrzeby ruchu, promocja aktywności fizycznej oraz pokazywanie korzyści jakie dla naszego zdrowia daje uprawianie sportu. Wydarzenie ma również na celu promocję zdrowego odżywiania oraz rekreacji.

 

Dzięki wsparciu Centrum Ursynów oraz partnerów wydarzenia – Centrum Zdrowia & Formy i Calypso Fitness Club Ursynów, podczas wydarzenia wszyscy chętni będą mieli możliwość skorzystania bezpłatnie z profesjonalnych porad dietetyków, trenerów biegowych i personalnych, trenerów odżywiania. Dla uczestników wydarzenia oraz specjalnego w tym dniu treningu Women’s Run przygotowano również drobne upominki i dodatkowe atrakcje.

 

Na uczestników czekać będą również stoiska z bezpłatnymi badaniami, napojami, owocami oraz pokazami nowoczesnych form areobiku -  Aerobic Cardio i aerobox.

 

W ramach wydarzenia odbędzie się także bezpłatny trening Women's Run, na którym trener pomoże zapoznać się z prawidłowymi technikami biegania i udzieli bardzo pomocnych rad. Aby wziąć udział w treningu wystarczy zarejestrować się na naszej stronie. Udział w pozostałych atrakcjach i aktywnościach nie wymaga rejestracji.

 

Program Dnia Sportu i Rekreacji – Dzień otwarty:

 

9:30 – 14:00 – świeże owoce, woda

9:30 – 12:00 – stoisko do pomiaru tkanki tłuszczowej i dokładnego wzrostu

9:30 – 12:00 – stoisko Herbalife

10:00 – 14:00 – stanowisko konsultacyjne Calypso Fitness Klub Ursynów z trenerem i badaniem

10:00 – 11:00 – zawody z przyrządami (kettle, bosu)

11:00 – 12:00 – pokaz areobiku (Aerobic Cardio oraz aerobox)

11:30 – 14:00 – obecność trenera Women’s Run (porady biegowe)

 

Trening Women's Run (konieczność wcześniejszej rejestracji)

 

9:45 – rozgrzewka specjalna z trenerami – muzyka (parking przed Centrum Ursynów)

10:00 – rozpoczęcie treningu biegowego (Las Kabacki)

11:15 – zakończenie treningu biegowego / stretching

 

Partnerzy:

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

2022 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organizator:

Jesteśmy Partnerem:

Partnerzy: